Shell Franczyza

BKF Myjnie z nową aplikacją

Już niedługo za mycie auta zapłacisz telefonem, a chwilę później otrzymasz FV. BKF Myjnie wprowadza kolejną rewolucję w branży myjni samochodowych - nową formę płatności za mycie auta. Była już rozmierniarka banknotów, była płatność kartą, a teraz czas na płacenie telefonem!

Programiści BKF Myjnie nie próżnują. Aplikacja w wersji testowej działa już na dwóch myjniach. Do końca 2019 roku BKF planuje umożliwić płatności BE LOYAL nawet na kolejnych 200 obiektach.

Płatność za pomocą telefonu to standard w dzisiejszych czasach. Mamy już BLIK, mamy MOBILET. Teraz czas na BE LOYAL.

"Płać za mycie auta tak jak lubisz najbardziej. Teraz nie mając ani grosza w portfelu, zapłacisz telefonem.” - Tak o swojej aplikacji BE LOYAL, pisze BKF Myjnie, największy polski producent myjni samochodowych.

 - Idziemy z duchem czasu. Chcemy dotrzeć do najbardziej postępowej grupy naszych odbiorców, którzy nie noszą ze sobą gotówki. Kolejną grupą, do której kierujemy ofertę są klienci biznesowi. Na myjnie BKF, przyjeżdżają przedsiębiorcy. Chcemy być w stosunku do nich fair i za wykonaną usługę mycia, wystawić fakturę - mówi Piotr Andrzejewski, właściciel BKF.

Dlaczego warto będzie podłączyć myjnię do płatności BE LOYAL?

Korzyści z podłączenia myjni do płatności BE LOYAL jest wiele. Zarówno dla klienta jak i posiadacza myjni.

•    Każda myjnia BKF z podłączoną aplikacją, widoczna będzie na mapie dostępnych myjni w aplikacji, którą zobaczą setki, a nawet tysiące osób posiadających aplikację. Jest to ułatwienie dla kierowców oraz szansa na zwiększenie sprzedaży dla właścicieli myjni.
•    Płatności mobilne są wygodną formą, która z roku na rok zyskuje coraz więcej fanów.
•    Klient automatycznie otrzyma FV. To duże udogodnienie dla posiadaczy służbowych samochodów.
•    Użytkownik aplikacji zapłaci taniej za każdą minutę mycia. Przy wyborze tej formy płatności zapłacimy do 10% mniej w porównaniu do standardowego cennika.

Jakie formy płatności będzie oferować aplikacja?

Klient będzie mógł zasilić konto w aplikacji na wiele sposobów. Na ten moment dostępne są 3 metody płatności: kartą płatniczą, Przelewy 24 oraz Apple Pay. Operator nieustannie pracuje nad rozwojem i dodaniem kolejnych metod płatności.

Już dzisiaj każdy właściciel myjni BKF, będzie mógł uruchomić na swojej myjni płatności aplikacją BE LOYAL. Aby to zrobić, należy wcześniej skontaktować się z BKF. Więcej informacji na stronie https://bkfmyjnie.pl/beloyal/ .

BKF Myjnie to największy polski producent myjni samochodowych. W swojej ofercie firma posiada: myjnie bezdotykowe, myjnie portalowe, systemy i dodatki do myjni, maszyny czyszczące, chemię. Niedawno firma weszła także w IIoT (www.ebkf.eu).  Rozwiązania BKF znane są na 21 rynkach Europy i Azji.

Więcej w kategorii

Dołącz do Europejskiego Kongresu Gazu Płynnego: odkryj możliwości i zdobądź cenne kontakty

Dołącz do Europejskiego Kongresu Gazu Płynnego: odkryj możliwości i zdobądź cenne kontakty

Europejski Kongres Gazu Płynnego (ELGC) to prestiżowe wydarzenie o ponad 50-letniej tradycji, które corocznie gromadzi liderów, innowatorów i decydentów z branży gazu płynnego z całego świata. Od momentu powstania w 1971 roku, kongres stał się kluczową platformą wymiany wiedzy i doświadczeń, promującą współpracę na rzecz

Europejski Kongres Gazu Płynnego 2025: Energia wszędzie

Europejski Kongres Gazu Płynnego 2025: Energia wszędzie

Europejski Kongres Gazu Płynnego 2025 (ELGC 2025) odbędzie się w dniach 20–22 maja w Katowicach w Polsce. Zgromadzi on liderów branży, decydentów i ekspertów, którzy omówią przyszłość odnawialnych gazów płynnych w europejskiej transformacji energetycznej.

Kongres Paliwowy 2025: Czy Zielony Ład jest na właściwej ścieżce? Już 19-20 marca w Warszawie!

Kongres Paliwowy 2025: Czy Zielony Ład jest na właściwej ścieżce? Już 19-20 marca w Warszawie!

W dniach 19-20 marca w Warszawie odbędzie się Kongres Paliwowy 2025 – jedno z najważniejszych wydarzeń branży paliwowo-energetycznej w Europie. Organizowane przez Polską Organizację Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) zgromadzi liderów branży, decydentów politycznych oraz ekspertów, którzy i odpowiedzą na pytanie: czy Zielony

Pozostałe aktualności
Alpetrol umacnia pozycję na rynku usług logistycznych LPG

Alpetrol umacnia pozycję na rynku usług logistycznych LPG

Zarząd Onico S.A. w restrukturyzacji poinformował o podpisaniu przez spółkę zależną Alpetrol przedwstępnej umowy dzierżawy z Zarządem Morskiego Portu Gdynia S.A., dotyczącej morskiego terminala przeładunkowego gazu płynnego LPG.

Eni ogłasza zyski kwartalne

Eni ogłasza zyski kwartalne

Włoska spółka jest pierwszym dużym europejskim producentem ropy naftowej i gazu, który opublikował wyniki za pierwszy kwartał. Skorygowany zysk netto w raportowanym wyniósł 1,41 mld euro, co jest wynikiem wyższym od średniej prognozowanej przez analityków na poziomie 1,24 mld euro, podała spółka.

Autobusy wodorowe dotarły do Chełma

Autobusy wodorowe dotarły do Chełma

W tym tygodniu Chełm rozpoczął odbiór pierwszych autobusów wodorowych NesoBus, które już wkrótce pojawią się na ulicach miasta. Dostawa autobusów od Grupy Polsat Plus i ZE PAK ma odbyć się w trzech transzach, a ostatecznie zakończyć się 30 października 2025 roku.

Współpraca przy dostawach gazu do Ukrainy

Współpraca przy dostawach gazu do Ukrainy

Orlen i ukraiński Naftogaz podpisały trzeci kontrakt na podstawie porozumienia o długofalowej współpracy pomiędzy spółkami. Pozwoli on na dostawę kolejnych 100 mln m sześc. gazu ziemnego.

Opóźnienia i wyższe koszty litewskiej inwestycji Orlenu

Opóźnienia i wyższe koszty litewskiej inwestycji Orlenu

Orlen mierzy się z poważnymi wyzwaniami przy realizacji kluczowej inwestycji w rafinerii w litewskich Możejkach. Jak przypomina dziennik „Rzeczpospolita”, budowa instalacji pogłębionego przerobu ropy (Bottom of Barrel), która miała zostać ukończona do końca 2024 roku, napotyka liczne przeszkody – zarówno logistyczne, jak i finansowe.

Meksyk eksportuje pierwszą partię niskosiarkowego oleju napędowego

Meksyk eksportuje pierwszą partię niskosiarkowego oleju napędowego

Na początku kwietnia 2025 roku Meksyk po raz pierwszy wyeksportował olej napędowy o ultraniskiej zawartości siarki (ULSD) wyprodukowany w nowej rafinerii Olmeca w Dos Bocas. Choć wydarzenie to ma znaczenie symboliczne dla ambicji energetycznych kraju, to ujawnia także poważne problemy infrastrukturalne i ograniczenia operacyjne.